Skydiniai namai

Skydiniai namai – tai šiuolaikiškiems žmonėms skirta naujos kartos technologija, dėl savo pranašumų plančiai naudojama Skandinavijos šalyse, įprastą namų statybą keičianti moderniose Vakarų šalyse bei sparčiai populiarėjanti Lietuvoje.

Laukti savo svajonių namo statybų pabaigos metų metus nebereikia – po standartinio dydžio projekto patvirtinimo skydinio namo elementų gamyba trunka maždaug 4 savaites, o namo elementų sumontavimas po sklypo bei pamatų paruošimo trunka vos keliolika dienų, nes tam įgyvendinti naudojamos modernios gamyklinės technologijos. Jų dėka galime ne tik tiksliai suplanuoti statybos darbų grafiką, bet ir užtikrinti mažesnes statybinių medžiagų sąnaudas.

Būtent dėl tikslaus laiko ir sąnaudų planavimo kuriant savo šiuolaikišką, modernų ir ekologišką būstą galite sutaupyti bei pinigines išlaidas paskirstyti daug efektyviau ir veiksmingiau.

Pagrindiniai skydinių namų privalumai

Patvarumas

Skydinių namų konstrukcijos yra keliolika kartų mažiau pralaidžios orui. Mažesnis drėgmės, garso vibracijų, dulkių patekimas užtikrina namo tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

Ekologija

Skydinių namų statybos procesas yra daug efektyvesnis dėl laiko, tikslaus statybinių medžiagų panaudojimo, planavimo galimybių. Tai gerokai sumažina ne tik išlaidas, bet ir prisideda prie gamtos saugojimo.

Ekonomiškumas

Modernios gamyklinės technologijos leidžia statybos procesą suplanuoti tiksliai sąnaudų ir laiko prasme. Tai leidžia sumažinti statybinių medžiagų ir darbo jėgos panaudojimą tik iki būtino minimumo, o vėliau namų sandarumas ir didelė šiluminė varža leidžia gerokai sumažinti ir šildymo sąskaitas.

Laikas

Skydinių namų gamybos procesas beveik nepriklauso nuo oro sąlygų, o naudojamos modernios technologijos leidžia užtikrinti darbo efektyvumą ir spartumą.

Skydinių namų sandara

Skydinius namo elementus gaminame iš aukštos kokybės specialiai paruoštos medienos, kuri supjaustoma pagal indiviadualų projektą. Tolesnė namo elementų gamyba skiriasi priklausomai nuo paskirties – atsižvenlgiant į nevienodą temperatūros, drėgmės, garso poveikį vidinėms ir lauko namo sienoms bei stogui, elementams gaminti naudojamos skirtingos kokybę ir ilgaamžiškumą užtikrinančios medžiagos, atsparios kintančioms oro sąlygoms, garsui bei vibracijai. Lauko sienų apdailą išpildome pagal kliento pageidavimą arba standartine dailylenčių apdaila.