Privatumo politika

KRAMEDAS, UAB (įmonės kodas 159427719, adresas Girelės g. 20, LT-56160 Kaišiadorys) (toliau – KRAMEDAS) gerbia Jūsų privatumą ir siekia užtikrinti Jūsų asmeninės informacijos saugumą.

Šioje Privatumo politikoje rasite informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. Ši privatumo politika reglamentuoja KRAMEDAS interneto svetainės www.kramedas.lt (toliau – interneto svetainė) lankytojo (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, slapukų naudojimo tvarką bei interneto svetainėje talpinamo turinio autorines teises.
1.2. KRAMEDAS gerbia Jūsų privatumą, todėl užtikrina Jūsų asmeninės informacijos, pateiktos KRAMEDAS interneto svetainėje, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas.
1.3. Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

2. ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS, TVARKYMAS IR SAUGOJIMAS

2.1. KRAMEDAS interneto svetainės užklausos formoje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad KRAMEDAS juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei LR teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.
2.2. KRAMEDAS interneto svetainės užklausos formoje Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, tel. numeris ir kita formoje pateikta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:
2.2.1. Pateikti projektinius pasiūlymus pagal Jūsų užklausą
2.2.2. Vykdyti kitus pardavimo įsipareigojimus
2.3. Jūsų asmeniniais duomenys bus tvarkomi ir saugomi vadovaujantis 2018 m. gegužės 25 d. ES Bendrosios duomenų apsaugos reglamento (BDAR) nuostatomis. Nepamirškite, kad turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą ir pakeisti bendradarbiavimo nuostatas. Tai galite padaryti atsiųsdami mums atšaukimo laišką el. paštu info@kramedas.lt

3. SLAPUKŲ NAUDOJIMO TVARKA

3.1. Informuojame, jog, siekiant Jums pasiūlyti sklandų informacijos pateikimą bei visavertes paslaugas, KRAMEDAS interneto svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra įrašomi Jūsų kompiuteryje ar kitame Jūsų naudojamame įrenginyje ir yra naudojami tam, kad galėtume užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, atpažindami Jus kaip ankstesnį svetainės naudotoją; renkant svetainės lankomumo statistiką.
3.2. Atidarydami KRAMEDAS interneto svetainę ir naršydami toliau, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje ar kitame naudojamame įrenginyje.
3.3. Savo duotą sutikimą galite bet kada atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Jūs bet kada galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Informuojame, kad be slapukų gali tinkamai neveikti kai kurios KRAMEDAS interneto svetainės funkcijos.

4. AUTORINĖS TEISĖS

4.1. KRAMEDAS pasilieka visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį KRAMEDAS interneto svetainės turinį, kuris apima, bet neapsiriboja, interneto svetainėje pateikiamomis nuotraukomis, tekstais, aprašymais, techninėmis specifikacijomis, instrukcijomis, maketais, bendru interneto svetainės dizainu ir kitomis unikalaus turinio formomis.
4.2 Griežtai draudžiama publikuoti ar kitaip naudoti KRAMEDAS interneto svetainės turinį be KRAMEDAS sutikimo. Naršydami KRAMEDAS interneto svetainėje, Jūs sutinkate su šia sąlyga. Už jos pažeidimą taikomi veiksmai įstatymų numatyta tvarka.

5. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

5.1. Tolimesnis naudojimasis KRAMEDAS interneto svetainės paslaugomis reiškia šios privatumo politikos laikymąsi.
5.2. KRAMEDAS turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo politiką ir apie tai paskelbti interneto svetainėje. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami vadovaujantis geranoriškumo principu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.